Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – Grantee

Serkan Okur
serkan@modemsifreleri.net

ADRES / Adress

Evka – 4 Mahallesi , 883 sokak. NO:03 Bornova / İzmir

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – Editor in Chief

Serkan Okur
serkan@modemsifreleri.net – info@serkanokur.com.tr

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Ege Okur  – ege@modemsifreleri.com
Zeynep Karaoğlu – zeynep@modemsifreleri.com
Sinan Sormaz – sinan@modemsifreleri.com
Alaattin Bakır – alaattin@modemsifreleri.com

GECE EDİTÖRÜ – Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)
Ece Çubuk – ece@modemsifreleri.com

HUKUK DANIŞMANI – Jurisconsult
Av. İbrahim Sarıoğlu

REKLAM MÜDÜRÜ – Advertising Manager
Emin Düzyatan  – emin@modemsifreleri.com

YAZILIM / Software
GeneratePress WordPress Haber Teması

YER SAĞLAYICI / Location Provider
GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş. / Güzel Hosting

İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1
Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 (850) 885 0 558
Email: bilgi@guzel.net.tr

BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri iletisim@modemsifreleri.net E-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. ModemSifreleri.Net  sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup ModemSifreleri.Net yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.